Yamaha – Termosztát 9.9F/15F/25N előtt…
Na sklade 17 700 FtÁllítsa be az őrt
- Leírás
- Dokumentumok
Leírás
Ez a termosztát a következő Yamaha csónakmotor-modellekkel kompatibilis:
- 9,9°F
- 15F
- 25N (1994 óta)
- 40 V
- 100A
- 115°C
- (H)150F
- 175D
- (L)200F
- 200G
- 225D
- (L)250A