Yamaha – F(L)150A/F(L)200A/F200B/F(L)225A előszűrő
Na sklade 12 900 FtÁllítsa be az őrt
- Leírás
- Dokumentumok
Leírás
Az eredeti Yamaha üzemanyagszűrő elengedhetetlen a hajómotorok védelméhez és teljesítményéhez. Kifejezetten az F(L)150A, F(L)200A, F200B és F(L)225A modellekhez tervezve, tökéletes kompatibilitást és megbízhatóságot garantál.